PROMOCJA

 

 

Przy zakupie 1 tony opału               - 20 zł/ tona

Przy zakupie 2 ton opału                 - 30 zł/tona

Przy zakupie 3 ton i więcej              - 40 zł/ tona

 

 

Promocja trwa do 30 czerwca 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.

 

Promocja nie dotyczy ekogroszku Piekary.

 

 

 W naszej ofercie posiadamy nawozy rolnicze i ogrodnicze


Polecamy w 100 % naturalne nawozy - obornik kurzy i bydlęcy

 

Nawóz w 100% naturalny, produkowany z obornika kurzego, optymalnie zaopatruje glebę w składniki organiczne i mikroelementy. Polecany pod uprawy warzyw, owoców i roślin ozdobnych, oraz trawników i szkółek. Stosowanie biosteru przynosi doskonałe rezultaty.

Wolny od patogenów i nasion chwastów „Bioster” produkowany jest w formie granulatu. Systematycznie pobierane próbki w trakcie procesu granulacji obornika, poddawane są analizie, co gwarantuje stałą zawartość NPK. Zaletą „Biosteru” jest trwałość granulatu – po zastosowaniu nawozu następuje rozłożone w czasie, stopniowe uwalnianie składników pokarmowych do gleby, dzięki czemu dokarmianie roślin w okresie wegetacji jest bardzo efektywne. Nawóz trwale użyźnia glebę, poprawia jej właściwości fizyczne i chemiczne, stosunki wilgotnościowe oraz aktywność mikrobiologiczną.

Zawiera 67% substancji organicznej.
Bogaty w mikroelementy: Na, Fe, B, Cu, Zn, Mn.

Stosowanie:
Nawóz powinien być stosowany krótko przed siewem lub sadzeniem roślin oraz w okresach intensywnego wzrostu i pobierania składników pokarmowych przez rośliny. Może być stosowany w 2-3 dawkach w ciągu okresu wegetacyjnego. Nawóz należy wymieszać z glebą wkrótce po rozsiewie.

 

WYSOKI SEZON !!!

 

W trakcie wysokiego sezonu zamówienia realizujemy z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Podczas wysokiego sezonu należy się liczyć z chwilowym brakiem poszczególnego towaru.

Węgiel od września do kwietnia może mieć podwyższoną wilgotność.

Radzimy zatem o przemyślane i wcześniejsze zakupy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 71 315 21 22

 

 

 

NOWOŚĆ

Brykiet REKORD, który jest produkowany z wysuszonego i specjalnie sprasowanego miału węgla brunatnego, to doskonale nadający się do kominków oraz pieców c.o. opał. Długo utrzymujący się żar i wysoka wartość opałowa, a także niewielka zawartość popiołu to główne zalety brykietu REKORD. Zachęcamy do zakupu.

Wartość opałowa : min 19,0 MJ / kg
Wilgotność: 19,0%
Popiół:5,5%
Substancje lotne:41,0%
Siarka < 0,35%

Brykiet Record

 Cena

745 zł/ tona luz

17 zł/ worek 20 kg

Ekogroszek Centrum to skład opału niedaleko Wrocławia, który oferuje sprzedaż najlepszych materiałów opałowych w atrakcyjnych cenach. Oprócz szerokiego wyboru ekogroszków, w naszej ofercie posiadamy także węgiel brunatny, węgiel kamienny oraz materiały drewnopochodne m.in. brykiet drzewny.