Czy chcesz kupić:

- suchy opał na zimę?

- swój ulubiony węgiel bez problemu z dostępnością?

- otrzymać dostawę ,, od ręki,, - bez czekania w kolejce ?

 

Wieloletnie doświadczenie pokazuje nam, że warto kupić opał przed sezonem grzewczym. Pogarszająca się sytuacja w polskich kopalniach, problemy z wydobyciem oraz zamykanie co chwilę następnych kopalni – wskazuje na prawdopodobne problemy z dostępnością towaru w sezonie grzewczym.

Okres letni daje również większą pewność, że zakupiony towar będzie suchy. W wysokim sezonie warunki pogodowe oraz duży popyt na towar nie dają możliwości aby wilgotność towaru była niska.

Dodatkowo duża ilość zamówień w sezonie, oznacza, iż na dostawę będziemy musieli poczekać nawet kilka dni.

 

Dlatego zachęcamy do zakupu wcześniej i zdecydowanie odradzamy czekanie do pierwszych przymrozków ;-)

 

 W naszej ofercie posiadamy nawozy rolnicze i ogrodnicze


Polecamy w 100 % naturalne nawozy - obornik kurzy i bydlęcy

 

Polecamy Państwu nawóz naturalny „Bioster”, produkowany z obornika kurzego, bogaty w składniki organiczne i mikroelementy. Świetnie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku nawożenia upraw warzyw, owoców i roślin ozdobnych oraz trawników i szkółek.

„Bioster” nie zawiera w swoim składzie patogenów ani nasion chwastów. Występuje w formie granulatu. Dzięki regularnym badaniom próbek obornika, możemy zapewnić stałą zawartość NPK. To bardzo trwały nawóz - przenikanie składników pokarmowych do gleby jest rozłożone w czasie, co przynosi bardzo dobre rezultaty. Użycie nawozu naturalnego „Bioster” sprawia, że gleba staje się bardziej żyzna oraz poprawiają się jej właściwości fizyczne i chemiczne, stosunki wilgotnościowe, jak również aktywność mikrobiologiczna.

Zawiera 67% substancji organicznej.
Bogaty w mikroelementy: Na, Fe, B, Cu, Zn, Mn.

Stosowanie:
Nawóz powinien być stosowany krótko przed siewem lub sadzeniem roślin oraz w okresach intensywnego wzrostu i pobierania składników pokarmowych przez rośliny. Może być stosowany w 2-3 dawkach w ciągu okresu wegetacyjnego. Nawóz należy wymieszać z glebą wkrótce po rozsiewie.

 

WYSOKI SEZON !!!

 

W trakcie wysokiego sezonu zamówienia realizujemy z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Podczas wysokiego sezonu należy się liczyć z chwilowym brakiem poszczególnego towaru.

Węgiel od września do kwietnia może mieć podwyższoną wilgotność.

Radzimy zatem o przemyślane i wcześniejsze zakupy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 71 315 21 22

 

 

 

NOWOŚĆ

Brykiet REKORD, który jest produkowany z wysuszonego i specjalnie sprasowanego miału węgla brunatnego, to doskonale nadający się do kominków oraz pieców c.o. opał. Długo utrzymujący się żar i wysoka wartość opałowa, a także niewielka zawartość popiołu to główne zalety brykietu REKORD. Zachęcamy do zakupu.

Wartość opałowa : min 19,0 MJ / kg
Wilgotność: 19,0%
Popiół:5,5%
Substancje lotne:41,0%
Siarka < 0,35%

Brykiet Record

 Cena

745 zł/ tona luz

17 zł/ worek 20 kg

Ekogroszek Centrum to skład opału niedaleko Wrocławia, który oferuje sprzedaż najlepszych materiałów opałowych w atrakcyjnych cenach. Oprócz szerokiego wyboru ekogroszków, w naszej ofercie posiadamy także węgiel brunatny, węgiel kamienny oraz materiały drewnopochodne m.in. brykiet drzewny.