Skład opału Ekogroszek Centrum: sprzedaż węgla brunatnego i kamiennego

 

Węgiel kamienny ma postać matowej czarnej skały tworzonej przez szczątki roślin, które w wyniku braku tlenu uległy procesowi uwęglania. Proponowane przez nas węgle pochodzą m. in. z Kompani Węglowej S.A. Są to węgle przeznaczone do spalania w piecach kaflowych, żeliwnych, stalowych oraz kuchniach węglowych. Niska zawartość siarki powoduje ograniczenie procesu osadzania cząstek sadzy w przewodach kominkowych. Stosując nasz węgiel zapobiegniesz częstym awariom funkcjonowania urządzeń grzewczych. Dzięki niskiej zawartości popiołu, możliwa jest nawet kilkudniowa eksploatacja pieca bez konieczności czyszczenia jego komory spalania, a zerowa zdolność spiekania wyklucza powstawanie szlaki.

W ofercie naszego sklepu znajduje się kostka, orzech, miał, a także groszkomiał. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą sprzedażową w zakładce Cennik.

Oferujemy zarówno węgiel workowany, jak i luzem.

Węgiel workowany dostarczamy spakowany w worki foliowe albo jutowe po 25 kg, każdy worek jest ważony z dokładnością do 0,3 kg. Dbamy o dobrą jakość sprzedawanych towarów.

Towar przygotowywany do wysyłki naszym Klientom pakujemy na palety i owijamy streczem, co nie tylko skraca czas transportu i zabezpiecza towar, ale również ułatwia Klientowi przechowywanie go.

Jeśli interesują Państwa pozostałe materiały opałowe, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Poza wysokiej jakości węglem kamiennym oferujemy wiele innych opałów, jak workowany ekogroszek czy brykiet drzewny. Od niedawna rozszerzyliśmy działalność naszej firmy o sprzedaż nawozów sztucznych i pasz dla zwierząt.

kostka orzech

Kostka

 

Orzech

 

groszko mial mial

Groszko miał

 

Miał