Sprzedaż opału: brykiet drzewny i pozostałe materiały opałowe

Zamów towar: Zamów     Sprawdź ceny: Cennik

 

brykiet01
brykiet02

 

Ekologiczny brykiet drzewny z trocin

 

Jeśli poszukujesz paliwa, które nie tylko pozwoli Ci wydajnie ogrzać każdy budynek, ale również jest ekologiczne, brykiet będzie dla Ciebie najlepszą opcją!

Sprzedawany przez nas brykiet jest wytwarzany z trocin z drewna liściastego i iglastego, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że drzewa nie są ścinane tylko w celu jego produkcji. W procesie produkcji nie są używane żadne środki klejące: trociny i wióry są sprasowywane pod wysokim ciśnieniem.

Dzięki temu, że jest produkowany z suchych trocin, posiada o wiele wyższą wydajność opałową niż drewno. To właśnie dlatego pozwala wydajnie ogrzać każdy budynek, zarówno mały domek jednorodzinny, jak i średnią firmę. Kolejną zaletą brykietu jest to, że podczas spalania powstaje bardzo mała ilość popiołu. Pozostałości po spalaniu można z powodzeniem stosować później jako nawóz rolniczy.

Firma Ekogroszek Centrum w swojej szerokiej ofercie sprzedaży posiada brykiet drzewny w kształcie walca o długości 8 cm oraz średnicy 5,5 cm. Wytworzony jest on w 70% z trocin drewna dębowego oraz 30% sosnowego, co świadczy o jego wysokiej jakości. Zapraszamy! 

pallets01
pallets02

 

Pellet (pellets)

W sprzedaży posiadamy drewno kominkowe i rozpałkowe. Sprzedawane przez nas drewno jest pocięte i poukładane na paletach. Jedna paleta to 1 m3  drewna. Paleta zabezpieczona jest siatką, co ułatwia transport. Sprzedawane drewno leży 3-9 miesięcy od ścięcia. W stałej sprzedaży posiadamy dąb i buk. Na zamówienie możemy sprowadzić inne gatunki drewna.

Oprócz opału drewnopochodnego posiadamy szeroką ofertę tanich materiałów opałowych. W naszym asortymencie mamy węgiel kamienny, koks oraz czeski ekogroszek.

Firma Ekogroszek Centrum prowadzi również sprzedaż pasz dla zwierząt oraz nawozów sztucznych.

 

 

pallets01
pallets02

Drewno kominkowe

 

W sprzedaży posiadamy dreno kominkowe i rozpałkowe. Drewno jest pocięte i poukładane na paletach. Jednapaleta to 1 m3 drewna. Paleta zapezpieczona jest siatką, co ułatwia transport. Sprzedawane drewno leży 3-9 miesięcy od ścięcia. W stałej sprzedaży posiadamy dąb i buk. Na zamówienie możemy sprowadzić inne gatunki drewna.

Oprócz opału drewnopochodnego posiadamy szeroką ofertę tanich materiałów opałowych. W naszym asortymencie mamy węgiel kamienny, koks oraz ekogroszek.

Firma Ekogroszek Centrum prowadzi również sprzedaż pasz dla zwierząt oraz nawozów sztucznych.