Sprzedaż detaliczna i hurtowa nawozów rolniczych

Nasz sklep posiada szeroki wybór nawozów rolniczych w sprzedaży detalicznej i hurtowej. W ofercie naszego sklepu posiadamy profesjonalne nawozy stałe do dokarmiania roślin w uprawach rolniczych i ogrodniczych, które nie tylko wpływają korzystnie na wysokość i jakość uzyskiwanych roślin, ale również zawierają wysokiej czystości i przyswajalności dla roślin składniki pokarmowe, które powodują niemal natychmiastową poprawę ich stanu odżywienia.

Oprócz nawozów stałych, sprzedajemy również efektywne i skuteczne nawozy do upraw amatorskich. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom pokarmowym, rośliny mają zapewniony doskonały wzrost i rozwój.

Dużym atutem sprzedawanych przez nas nawozów jest niska zawartość chloru, dlatego są one jak najmniej szkodliwe dla wszystkich roślin ogrodniczych.

Główną dziedziną działalności naszego sklepu jest sprzedaż materiałów opałowych. Sprzedajemy najlepszej klasy węgiel kamienny, węgiel brunatny oraz brykiet drzewny, a także miał oraz ekogroszek. Węgiel i ekogroszek sprzedajemy luzem albo workowany.

Oferujemy również sprzedaż pieców do ekogroszku oraz kotłów c.o.

Zapraszamy!