Zamów towar: Zamów     Sprawdź ceny: Cennik

Komorany

Komorany

CENA: 640 PLN

więcej...

bobrek small

Bobrek

CENA: 1100 PLN

więcej...

bobrek small

Ekoczech Ledvice

CENA: 740 PLN

więcej...

bobrek small

Ekorus

CENA: 900 PLN

więcej...

premium plus

Premium Plus

CENA: 960 PLN

więcej...

Wesoła

Wesoła

CENA: 980 PLN

więcej...

Piekary

Piekary

CENA: 1200 PLN

więcej...

Sprzedaż opału: Ekogroszek workowany

Ekogroszek jest węglem o granulacji 5-25mm. Dostosowany są on do nowoczesnych kotłów CO z paleniskiem retortowym. Węgiel ten odznacza się wysokimi wartościami opałowymi (22-28 MJ/kg) oraz niską zawartością siarki i popiołu. Produkt ten powstaje z wyselekcjonowanych węgli o najlepszych parametrach. Wysoka jakość tego paliwa umożliwia stosowanie go w kotłach ekologicznych spełniających wszystkie normy dotyczące przyjaznego środowisku spalania. Dzięki wysokiej jakości produktu, jego popularność stale rośnie.

Ekogroszek jest doskonałą alternatywą dla innych źródeł energii. Dzięki wysokim wartościom energetycznym powoduje ograniczenie kosztów grzewczych nawet do 50%, co czyni je bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Z tego też powodu warto podjąć jednorazowy koszt zakupu dobrej jakości kotła retortowego, który pozwala na pozyskiwanie energii cieplnej z ekogroszku. Koszt ten zwraca się już zazwyczaj w przeciągu kilku sezonów grzewczych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą kotłów c. o. oraz pieców na ekogroszek najlepszych polskich marek, jak urządzenia firmy Rakoczy, której autoryzowanym przedstawicielem jest Ekogroszek Centrum.