Aktualnie Skarbek dostępny w workach papierowych oryginalnie workowany na kopalni.

 

SKARBEK/ PIEKARY  - powstaje na bazie węgla kamiennego o niskiej zawartości siarki, z wyselekcjonowanych partii urobku, który charakteryzuje się dużą kalorycznością przy stosunkowo małej wilgotności i niewielkiej ilości substancji niepalnych. Węgiel ten został przebadany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wyniki badań pozwoliły mu uzyskać świadectwo na znak bezpieczeństwa ekologicznego. SKARBEK przeznaczony jest głównie do spalania w kotłach z automatycznymi paleniskami retortowymi i rusztowymi oraz we wszystkich kotłach rusztowych komorowych górnego i dolnego spalania.

 

ZAPRASZAMY !!!

 

 W naszej ofercie posiadamy nawozy rolnicze i ogrodnicze


Polecamy w 100 % naturalne nawozy - obornik kurzy i bydlęcy

 

Polecamy Państwu nawóz naturalny „Bioster”, produkowany z obornika kurzego, bogaty w składniki organiczne i mikroelementy. Świetnie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku nawożenia upraw warzyw, owoców i roślin ozdobnych oraz trawników i szkółek.

„Bioster” nie zawiera w swoim składzie patogenów ani nasion chwastów. Występuje w formie granulatu. Dzięki regularnym badaniom próbek obornika, możemy zapewnić stałą zawartość NPK. To bardzo trwały nawóz - przenikanie składników pokarmowych do gleby jest rozłożone w czasie, co przynosi bardzo dobre rezultaty. Użycie nawozu naturalnego „Bioster” sprawia, że gleba staje się bardziej żyzna oraz poprawiają się jej właściwości fizyczne i chemiczne, stosunki wilgotnościowe, jak również aktywność mikrobiologiczna.

Zawiera 67% substancji organicznej.
Bogaty w mikroelementy: Na, Fe, B, Cu, Zn, Mn.

Stosowanie:
Nawóz powinien być stosowany krótko przed siewem lub sadzeniem roślin oraz w okresach intensywnego wzrostu i pobierania składników pokarmowych przez rośliny. Może być stosowany w 2-3 dawkach w ciągu okresu wegetacyjnego. Nawóz należy wymieszać z glebą wkrótce po rozsiewie.

 

WYSOKI SEZON !!!

 

W trakcie wysokiego sezonu zamówienia realizujemy z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Podczas wysokiego sezonu należy się liczyć z chwilowym brakiem poszczególnego towaru.

Węgiel od września do kwietnia może mieć podwyższoną wilgotność.

Radzimy zatem o przemyślane i wcześniejsze zakupy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 71 315 21 22

 

 

 

NOWOŚĆ

Brykiet REKORD, który jest produkowany z wysuszonego i specjalnie sprasowanego miału węgla brunatnego, to doskonale nadający się do kominków oraz pieców c.o. opał. Długo utrzymujący się żar i wysoka wartość opałowa, a także niewielka zawartość popiołu to główne zalety brykietu REKORD. Zachęcamy do zakupu.

Wartość opałowa : min 19,0 MJ / kg
Wilgotność: 19,0%
Popiół:5,5%
Substancje lotne:41,0%
Siarka < 0,35%

Brykiet Record

 Cena

745 zł/ tona luz

17 zł/ worek 20 kg

Ekogroszek Centrum to skład opału niedaleko Wrocławia, który oferuje sprzedaż najlepszych materiałów opałowych w atrakcyjnych cenach. Oprócz szerokiego wyboru ekogroszków, w naszej ofercie posiadamy także węgiel brunatny, węgiel kamienny oraz materiały drewnopochodne m.in. brykiet drzewny.

Towar sypki dowozi tylko transport EkogroszekCentrum.
Towar workowany dowozi Ekogroszek Centrum lub Kurier. Przy dostarczaniu przez Ekogroszek Centrum towarów na paletach pobierana jest kaucja za paletę lub paleta na wymianę.

Koszt transportu kurierem:
155 ZŁ / TONA ZA PRZEDPŁATĄ

Click on the image to change it

Treść niniejszego formularza nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Podana cena za transport jest ceną orientacyjną i podlega potwierdzeniu przez pracownika EkogroszekCentrum.